Garderoby na wymiar

Garderoby to ostatnio coraz bardziej modne pomieszczenia w naszych domach i mieszkaniach. Swoją popularność zyskują, ponieważ korzystanie z nich jest bardzo wygodne i praktyczne. Poza oczywistym przeznaczeniem jakim jest przechowywanie ubrań i butów mogą spełniać rolę przebieralni, prasowalni, czy magazynu na inne przedmioty codziennego użytku jak odkurzacz, zabawki dla dzieci, deska do prasowania itd. Często na garderoby przeznacza się pomieszczenia o nietypowym układzie, by optymalnie wykorzystać każde miejsce w domu. Dlatego projekt garderoby na wymiar musi być dobrze przemyślany, by także optymalnie wykorzystać miejsce w samej garderobie.

Projekt garderoby

Głównym założeniem w przypadku projektowania garderoby na wymiar jest stworzenie funkcjonalnego pomieszczenia, dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta. Powstały projekt garderoby, a w dalszym etapie jego realizacja i montaż mebli u klienta ma zaspokoić – w miarę możliwości – wszystkie potrzeby użytkowników. Dlatego każdy projekt jest inny i uwzględnia indywidualne wymagania w zakresie zastosowanych materiałów wykończeniowych oraz dodatkowych elementów wyposażenia garderoby. Bardzo ważne jest zatem, byśmy mogli się spotkać przed wykonaniem garderoby u klienta w celu poznania oczekiwań i ustalenia głównych założeń związanych z meblami w garderobie. Pomiar u klienta jest u nas zawsze bezpłatny.

Nasi pracownicy służą zawsze pomocą i fachowym wsparciem.

Jesteśmy po to, by spełniać Państwa oczekiwania pamiętając, że efekt końcowy ma być satysfakcjonujący i służyć Państwu przez wiele lat.

Wnętrze i wyposażenie garderoby na wymiar

Meble garderobiane dopasowujemy do każdego wnętrza, niezależnie od jego wielkości i kształtu. Możemy wykonać proste regały do garderoby na każdej ścianie, szafy narożnikowe, czy bardziej złożone elementy z ciekawymi rozwiązaniami we wnętrzu, które ułatwią przechowywanie ubrań oraz innego domowego sprzętu, a jednocześnie będą wygodne i praktyczne dla domowników. Możliwości wyposażenia garderoby jest wiele. Możemy stworzyć tanie i zarazem praktyczne rozwiązanie jakim są regały z półkami z płyty wiórowej w różnych kolorach okleiny połączone z drążkami do ubrań lub wykorzystać zaawansowane systemy do szaf jakimi są wysuwane półki i szuflady na prowadnicach samodomykających, wysuwane kosze na bieliznę i na buty, pojemniki itp. Ponadto wnętrze można w ciekawy sposób oświetlić uzyskując niepowtarzalny efekt garderoby, z której będziemy chętnie korzystać.

Zadowolenie klientów i efekt końcowy

Zadowolenie klientów z końcowego efektu jaki przedstawia wykonana przez nas garderoba na wymiar, daje nam największą satysfakcję. Dlatego proponujemy ekskluzywne rozwiązania za rozsądne i przystępne ceny. Pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań oraz zapewnimy profesjonalną i szybką realizację zamówień.

Nasi pracownicy służą zawsze pomocą i fachowym wsparciem.

Jesteśmy po to, by spełniać Państwa oczekiwania pamiętając, że efekt końcowy ma być satysfakcjonujący i służyć Państwu przez wiele lat.

Kompletne usługi, jakie posiadamy w ofercie realizujemy na terenie takich miejscowości jak Poznań, Swarzędz, Palędzie, Luboń, Komorniki, Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Skórzewo, Plewiska, Koziegłowy, Skórzewo, Wysogotowo oraz ich okolic.