Meble kuchenne na wymiar i do zabudowy

Kuchnia w naszym domu jest miejscem wyjątkowym. Tutaj przygotowujemy posiłki dla całej rodziny, nie rzadko eksperymentujemy z nowymi przepisami od znajomych, spotykamy się z najbliższymi na kawę, a nasze dzieci odrabiają lekcje. Jest to miejsce często chętniej wybierane na wieczorne pogaduchy niż salon. Miejsce, w którym spędzamy decydującą część naszego pobytu w domu. Dlatego dobierając meble kuchenne powinniśmy wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania dotyczące kuchni uwzględnić już na etapie projektowania mebli.

Pragniemy stworzyć dla Państwa kuchnie z klimatem, w której przebywanie będzie sprawiać przyjemność wszystkim użytkownikom. Zabudowa kuchni na wymiar umożliwia stworzenie miejsca spełniającego całkowicie oczekiwania, nawet tych klientów o najbardziej wygórowanych potrzebach. Odpowiednio zaprojektowane meble kuchenne do zabudowy zapewnią efektywne zagospodarowanie przestrzeni, a codzienne korzystanie z rozwiązań zastosowanych w szafkach kuchennych stanie się przyjemne, wygodne i praktyczne. Właściwy wybór elementów wykończeniowych i ozdobnych sprawi, że będzie to miejsce podziwiane przez wszystkich użytkowników i gości.

Nasi pracownicy służą zawsze pomocą i fachowym wsparciem.

Jesteśmy po to, by spełniać Państwa oczekiwania pamiętając, że efekt końcowy ma być satysfakcjonujący i służyć Państwu przez wiele lat.

Wybór odpowiednich rozwiązań do mebli kuchennych

Oczywistym aspektem kuchni, który musi spełniać wymagania użytkowników jest jej wygląd. Jednak nie jest to jedyny ważny aspekt. Konieczne jest też, by meble kuchenne były rozmieszczone w sposób praktyczny w kuchni, a ich wyposażenie było wygodne w użytkowaniu, trwałe i ergonomiczne. W celu realizacji tych założeń możemy wybierać rozwiązania spośród wielu firm na przykład BLUM, czy REJS, które oferują carga, prowadnice do szuflad, systemy relingowe, półki obrotowe, wieszaki, samodomykacze do drzwi i inne akcesoria, dzięki którym kuchnia nabierze pożądanego charakteru.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych rozwiązań zarówno jeżeli chodzi o sposób wykończenia mebli kuchennych, jak i o zastosowane systemy ułatwiające korzystanie z mebli. Mogą Państwo zatem wybierać sprzęt do zabudowy taki jak piekarnik, mikrofala, ekspres do kawy, lodówkę, zmywarkę itp., a my przygotujemy meble kuchenne, które z jednej strony wszystko zabudują, a z drugiej odpowiednio wyeksponują. Zadbamy też, by odpowiednio wyposażyć wyspę kuchenną lub półwysep montując na przykład odpowiednio dobrany zestaw szuflad. Możliwości jest tak wiele, że na pewno wybierzemy rozwiązanie, które spełni oczekiwania.

Kompletne usługi, jakie posiadamy w ofercie realizujemy na terenie takich miejscowości jak Poznań, Swarzędz, Palędzie, Luboń, Komorniki, Przeźmierowo, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Skórzewo, Plewiska, Koziegłowy, Skórzewo, Wysogotowo oraz ich okolic.